Záruční servis

Záruční servis hořáků a spalovací techniky je služba vztahující se pouze na námi dodaná zařízení podléhající záruce a je prováděn v rámci pravidelné kontroly či údržby zařízení nebo v případě poruchy zařízení vlivem vady materiálu.

Pravidelná kontrola a údržba

Pravidelný (kontrolní a údržbový) záruční servis je podmínkou pro možnost uplatnit záruku v případě poruchy zařízení vlivem vady materiálu a je nezbytné jej provádět alespoň jednou ročně na jakémkoliv námi dodaném zařízení. Cílem této pravidelné kontroly a údržby zařízení je vhodně pečovat o jednotlivé komponenty tak, aby bylo zařízení po dobu záruky v garantovaném celkově vhodném a optimálním provozním stavu. Dále je nezbytné dodržovat doporučený provoz zařízení, řídit se pokyny našich pracovníků, vhodně a pravidelně udržovat zařízení nad rámec záručního servisu dle pokynů servisních pracovníků a dbát na vhodnou manipulaci se zařízením.

Kontrolní a údržbový servis poskytujeme nejpozději do 5 dnů od podání objednávky na servisní dispečink.

Poruchy a opravy

Koncovým zákazníkům poskytujeme na veškerý námi nabízený sortiment standardní dvouletou záruku na vady materiálu. Záruka pro nekoncové zákazníky je poskytována na základě individuální dohody s ohledem na okolnosti, podmínky a povahu obchodu či spolupráce. Záruka se nevztahuje na poruchy vlivem přírodních vlivů, přirozené opotřebení, škody, které vznikly v důsledku chybného nebo nedbalého zacházení a na nadměrné používání či používání nevhodných provozních prostředků.

V případě poruchy zařízení podléhajícímu záruce poskytujeme záruční servis do 24 hodin od nahlášení skutečnosti na servisní dispečink, pokud to okolnosti s ohledem na povahu a rozsah poruchy umožňují.

 

K provedení jakéhokoliv servisu je nezbytné znát základní údaje o zařízení. Vámi předběžně vyplněný a zaslaný formulář „Žádost o provedení servisu“ výrazně urychlí zpracování Vaší žádosti a samotné provedení servisu.

Máte-li zájem o záruční servis, zašlete nám objednávku a vyplněný formulář na servisní dispečink.

Ke stažení

Žádost o provedení servisu – formulář PDF

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně záručního servisu nás neváhejte kontaktovat.

Položky označené * jsou povinné.

Gas Fire Engineering
 • Jste připraveni?

  Nové emisní limity platí od 1. 1. 2020.
  Poptejte u nás profesioníální řešení.

  Více informací
 • Plynové hořáky

  Prohlédněte si náš
  sortiment různých značek
  plynových hořáků na zemní
  plyn, LPG a bioplyn pro nejrůznější
  aplikace v průmyslu
  a zemědělství.

  Více informací
 • Profesionální servis

  Nabízíme Vám profesionální
  servis hořáků a jiných zařízení
  z oboru vytápění.

  Více informací
 • Olejová hospodářství

  Dodáváme a montujeme zásobní
  nádrže na ELTO značky SCHÜTZ
  a ostatní komponenty pro kompletní
  olejová hospodářství k olejovým hořákům.

  Více informací

SLEDUJTE NOVINKY E-MAILEM

Přihlašte se pro odběr novinek

Souhlasím Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.